Patent na boczki

PATENT NA BOCZKI to mój autorski program, dzięki któremu w 10 dni zobaczysz coś niewiarygodnego!

Na czym polega FENOMEN tego Patentu?

W 2018 kupiło go ponad 2 tysiące Kobiet. Efekty są niesamowite- zerknij na zdjęcia na dole. Co daje patent? W 10 dni osiągniesz widoczne efekty! Program wymyśliłam i ułożyłam pod siebie ale był tak pierońsko dobry, że postanowiłam go opatentować! Obecnie w moim sklepie jest już 5 różnych patentów na poszczególne partie ciała.

Jak długo musze ćwiczyć?

10 treningów. 10 dni aktywnych  plus weekend na regenerację pomiędzy. Tylko o tyle Cię proszę. Poświęć mi 2 tygodnie – i nie mówię o całych dniach tylko 15min do godziny dziennie a zobaczysz efekt!

Co z odżywianiem?

Jemy 3 duże posiłki w ciągu dnia. Proste, szybkie i smaczne! Wszystko skomponowane tak, żeby ułatwić Ci życie! Ostrzegam – to jeden z najbardziej restrykcyjnych patentów! Jedyny wyjątek stanowi fakt, że jeżeli jesteś przyzwyczajona do 4 lub 5 posiłków to oczywiście JEST TO DOZWOLONE, byle tylko każdy z tych posiłków był zdrowy.

Czy dam radę?

Jeśli myślisz, że nie dasz rady to pewnie nie dasz i nawet nie kupuj tego patentu bo szkoda kasy..to co myślimy ma ogromne znaczenie!

Jak wygląda patent na boczki?

 • 12 logicznie powiązanych modułów – pierwsze o nazwie info organizacyjne pełni funkcję nawigatora i ułatwi Ci poruszanie się po patencie
 • treningi wideo –wszystkie treningi do patentu znajdziesz w folderach od 1-10. Każdy dzień jest specjalnie przygotowany, opisany i oceniony w skali trudności – wszystko podane na tacy!
 • zdjęcia i przepisy posiłków – śniadania, obiady i kolacje. Inspiruj się, bierz przepisy i do działania
 • pliki PDF, checklisty – korzystaj z nich tak, jak lubisz: wydrukuj lub przepisz do notatnika
 • dostęp online – kurs jest dostępny na specjalnej platformie, do której otrzymujesz login i hasło
 • trenujesz gdzie chcesz i kiedy chcesz – wszystkie materiały (oprócz filmów) możesz pobrać na komputer, telefon, tablet i korzystać z nich w dowolnym miejscu
 • dożywotni dostęp do patentu – kurs kupujesz raz, korzystasz z niego wielokrotnie

CO ZNAJDZIESZ W PATENCIE?

Moduł 1 – Informacje organizacyjne

Moduł 2 –Odżywianie

Plan żywieniowy

Śniadania

Obiady

Kolacje

BONUS – fast foody

Moduł 3 – Plan Treningowy

Moduł 4 – Dzień 1 –   Trening na uda i pośladki..czyli CIAŁO W OGNIU;)

Moduł 5 – Dzień 2 –  Trening na mięśnie brzucha i redukcję boczków

Moduł 6 –Dzień 3 – TRENING upper body z przemyconym spalaniem boczków

Moduł 7 – Dzień 4 –  TABATA co spala FAT’a

Moduł 8 – Dzień 5 –  TRENING full body- OGieeeeeeŃ! 

Moduł 9 – WEEKEND – BONUS

Moduł 10 – Dzień 6 –  Trening uda i pośladki z redukcją BOCZKÓW na maksa

Moduł 11 – Dzień 7 – MEGA TABATA na spalanie niechcianego FAT’a VOL.2 

Moduł 12 – Dzień 8 – TRENING upper body – piękna góra w parze ze smukłą talią

Moduł 13 – Dzień 9 – TRENING full body i nie ma że boli!

Moduł 14 – Dzień 10 – TRENING na brzuch – MASAKRATOR;) 

Patent na boczki jest dla Ciebie jeśli:

 • Chcesz zawalczyć o siebie
 • Jesteś mamą lub osobą która nie ma czasu!
 • chcesz dobrze się czuć w swoim ciele
 • chcesz nauczyć się zdrowych nawyków
 • chcesz przestać porównywać się do innych i skończyć z ciągłymi wyrzutami sumienia

Poznaj opinie uczestniczek patentu na boczki:

📌Judyta: „To ja też się pochwalę! Jest super, nie spodziewałam się takiego efektu w tak krótkim czasie. Jest mega dziękuję Oli i dziękuję wam za codzienną motywację, ta grupa mi dużo pomagała. Zostaję tutaj a patent wprowadzam na stałę do mojego życia”
📌Karolina: „te 10 dni nauczyło mnie samodyscypliny,może nie zawsze był trening,ale nauczyłam się żyć bez słodyczy,nawet nie wiedziałam,że tak potrafię „
📌Ewa: „Jestem meeega zadowolona i zostaje z Patentem już na zawsze”
📌Agnieszka: „Jestem z siebie dumna ze dałam rade a przede wszystkim ze udało mi się wygrać ze słodyczami co było moja największą zmora. Tak więc dziękuję Olu za ten świetny patent(..)”
📌Ola: „Tak patrzę na Wasze piękne efekty i sie zastanawiam, czy ktoś nie ma efektów?” – moja odpowiedź dla Oli: wszystkie dziewczyny z grupy które trzymały się patentu mają super efekty!
📌Kasia: „Jestem mega zadowolona, że wytrwałam i mega zmotywowana do dalszej walki o zdrowszą siebie. Dziękuję Wam za To, że mogłam z Wami rozpocząć ten super patent na boczki 🙂 i za Wasze wsparcie i ciepłe słowa” mój dopisek- Kasia jest bardzo zadowolona z brzucha:))
📌Agata: „Wow, dziewczyny, efekty spektakularne po raptem 10 dniach!”

DOWÓD NA DZIAŁANIE PATENTU!

Patrz to efekty dziewczyn po 10 dniach Patentu na Bikini:

PYTANIA I ODPOWIEDZI
1. Na nic nie mam czasu przy dzieciach. Kiedy mam znaleźć czas na patent?

1 seria ćwiczeń to średnio 15 minut. Dasz rady. Nawet jak jesteś ekstremalnie zajęta. Tak jak tylko mama może być! Wszystkie moje patenty tworzę w oparciu o podstawową zasadę jaką jest zrobienie treningów dla zapracowanych mam

2. Jestem osoba z dosyć dużą nadwagą.Prowadzę leniwy tryb życia,pozbawiony ćwiczeń itd.Czy mogę skorzystać z tego programu?

Ten patent jest dedykowany dla osób z Twoim trybem życia. Nie mówię, że będzie lekko i nie mówię że zrobisz wszystko za pierwszym razem. Ale  wiem, że trzymając się w 100% zaleceń dotyczących jedzenia (a jesz do syta 3x dziennie i absolutnie nie chodzisz głodna) już zobaczysz efekt. Jak dołożysz do tego polecane przeze mnie ćwiczenia choćby w 1-nym powtórzeniu to zobaczysz jak twoje ciało się zmienia. Redukcja boczków będzie niejako efektem ubocznym zmiany nawyków w które ja przez te 10 dni Cię wprowadzę.

3. W jaki sposób korzystam z patentu?

1. Od razu po zakupie patentu z automatu otrzymasz wiadomość z loginem i hasłem (na adres e-mail który podałaś przy zakupie).

2. Jeżeli nie widzisz tej wiadomości na głównej stronie maila, poszukaj jej w folderach typu: SPAM/SPOŁECZNOŚCI/OFERTY. Możesz też wygenerować hasło sama poprzez naciśnięcie linku NIE PAMIĘTAM HASŁA, który znajduje się poniżej okienka do logowania. Wtedy na podanego maila przy rejestracji przyjdzie do Ciebie instrukcja jak zmienić hasło
4. Jeśli wszystko jest ok, to wchodzisz o tu: https://kursy.sportsmama.pl i w prawym górnym rogu wciskasz przycisk: ZALOGUJ, wpisujesz login i hasło i zaczynasz patent
 
 
 

1 komentarz do “Patent na boczki”

Patent

8 września 2019 o 19:58

Mieszkam za granica I chciałabym wykupić patent. Mam konto pypal ale z inna waluta i tez będę mogła kupić?

Dodaj komentarz:

* pola wymagane

Copyright © 2018 kursy.sportsmama.pl. Szkolenia napędza platforma WP Idea